i love you three

I wish I was special

Лебеді, вам в живіт не холодно?

Previous Entry Поділитися Next Entry
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA як мене це злить
i love you three
val_tereshkova


Я купила собі цієї суботи фотоапарат мильного типу для прошарку населення між повними лашарами і середніми лашарами. Це OLYMPUS SP-610 UZ, відповідник NIKONa L-120, тільки трошки коротший (а це +), трошки легший (ще один +) і дешевший на 250 злотих (велииииикий +). Обидва вони працюють на 4ьох АА батарейках. Я маю такі, не дуже потужні правда, 1.3 V. Вчора поставила їх на зарядку, а забрала аж за добу, коли лампочка на пристрої перестала світитися. Поставила їх у фотоапарат, включила, зробила 2 знімки і проглянула їх. На екрані повідомлення: Батарея Розряджена. Так було вже тричі. Я зла. 

Мені треба міцніші батарейки, чи причина в іншому?
Tags:

  • 1
тобі потрібно потужніший зарядний пристрій, на якому індикатор зарядження світитиметься не через 6 годин, а через дві. Стикався зі схожими траблами коли батарейки були занадто потужні для зарядного. Теж по пів дня могло стояти на зарядці поки не засвітиться, а виявлялось що можна сфотографувати в кращому випадку кілька кадрів, а в гіршому прочитати аналогічний надпис на екрані. Замінив ЗП на дорожчий, в описі якого підтримувались батарейки високої потужності і вуаля - все працює)

Дуже дякую за пораду і з прашедшим!
Він у мене світиться, коли працює, а коли тухне - значить готово. Я тут подумала, він у будь-якому випадку заряджає батарейки, може хіба шо повільніше.
Але лажа моя полягала в тому, шо батарейки були розпаровані. Я купила комплект, і то середньопотужних - працюють як вєчний двігатєль. Була 1,5 дні у Відні і не сіли.

  • 1
?

Log in

No account? Create an account